DGS ÖZEL DERS

HomeDGS ÖZEL DERS

KOCAELİ DGS ÖZEL DERS

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Kocaeli DGS özel Ders Kocaeli de ihtiyaçlara cevap verebilmek adına zaruri yet olmuştur.  Öğrenci arkadaşlarımızın sınavlarına hazırlık aşamasında okul ortamından uzak direk derse odaklanarak birebir yardım alacağı bir ortamı biz Kocaeli ye getirdik.

Kendi alanlarında profesyonel eğitimci kadrosu ile ve yılların vermiş olduğu deneyim ile sınavlarda hangi konuların çıkacağını o konular üzerinde öğrenciyi yönlendirerek kısa zamanda en iyi sonuca ulaştırmak için çalışan ekibimiz öğrencilerimizin başarısını en üst seviyeye çıkarmıştır.

Kocaeli DGS Özel Ders Neden Gereklidir

DGS (Dikey Geçiş Sınavı), ÖSYM tarafından yapılan ve Yurtiçinde 4 yıllık bir lisans programına devam etmek isteyen meslek yüksekokulları mezunlarının girmek zorunda olduğu yılda bir kez yapılan bir sınavdır.

Bu sınavın güzel yanı LYS’den mühendislik, mimarlık vb. gibi kazanılması zor olan bölümlerin kazanılmasının kolay olmasıdır. Sınav 80 sayısal ve 80 sözel olmak üzere toplam 160 sorudan oluşur.

DGS sınavındaki bütün matematik, sayısal mantık ve sözel mantık konularının özel ders ile anlatılması 15-25 ders sürmektedir. Ders sayısındaki değişim kişinin bilgi seviyesine göre değişmektedir. Bir ders ile kastedilen 2 saatlik (120 dakika) seanslardan oluşmaktadır. 

Kocaeli DGS Özel Ders Ülkemizde genç nüfusun fazla olması okullarımızdaki sınıf mevcutlarının standardın

izmit özel ders

Kocaeli DGS Özel Ders

üstün olmasına neden olabilmektedir. Dersliklerin ve öğretmen kadrolarının sınırlı olması da öğretmen başına düşen öğrenci sayısını artırmaktadır.

Bu durum nitelikli bir eğitim ve öğretim ortamına engel olabilmektedir. Böylece kalabalık sınıflarda kaybolan öğrencilerimiz maalesef temel olarak öğrenmesi gereken asgari bilgileri de öğrenmeyebilmektedir. iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

izmit DGS ÖZEL DERS

 Bireyin ön plana çıktığı bilgi ve teknoloji çağında insanlar, her alanda kişiye özel uygulamalar tercih etmektedirler.

Nasıl ki herkesin zevkleri, ilgi alanları, hobileri farklı olabiliyorsa öğrenme metotları da farklı olabilmektedir. Kocaeli DGS Özel Ders ekibinin tespitine göre gelişmiş ülkelerde insanlar bireysel eğitim metotlarıyla üst düzey öğrenme imkânını elde edebilmektedirler. 

 Kocaeli DGS Özel Ders grup dersler, bireyselleştirilmiş öğretme metotlarıyla öğrencinin seviyesine uygun ders sunumudur. Öğrencinin öğrenme frekansının yakalanmasıyla öğrenme daha eğlenceli ve kolay olabilmektedir. Unutmayın istemek başarının yarısıdır.