FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

HomeFEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

KOCAELi FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders öğrencilerine ilköğretim 3.4.5.6.7.8. sınıf öğrencilerine Matematik-Fen Bilgisi-Sosyal Bilgiler-İngilizce ve 9.10.11.12. sınıf öğrencilerine  Matematik-Geometri-Fizik-Kimya-Biyoloji derslerinde Özel Dersler veriliyor.

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Çalışma alışkanlığını edinmek istiyorsanız paket programlar sayesinde geleceğe emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

 Özel Dersler ile sistemli bir çalışma düzenine sahip olabilirsiniz. Özel Ders için Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders ile iletişime geçiniz.

Kişiye özgü program ve çalışma metotları ile başarıyı yakalayabilirsin. Koçluk sisteminde  başlarken yapacağımız form ve testler bizim çalışma programımıza yön verecektir. Hedefi şimdiden belirlemek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hedefinizdeki projeleri, profesyonel bir şekilde inceleyip bu uygun çalışma ortamlarını hazırlayan bu alanda uzmanlaşmış kişiler ile çalışacaksınız.

KOCAELİ FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

KOCAELİ FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders Gerekli midir?

Özel ders ciddi mali bir külfet olmasından dolayı hep bu soru sorula gelmiştir. Dershaneler gerekli midir? Özel okul olmalımıdır?

Neden Fen Bilgisi Özel Ders alınsın ki yapan zaten her durumda yapar gibi farklı durumlar ile karşımıza çıkar. Tabi ki bu yazı sonunda karar vermeyeceksiniz ancak verilen kararın sonuçlarını buradan okuyabilirsiniz.

izmit FEN BİLGİSİ ÖZEL DERS

Öğrenci düzenli bir öğretmen veya yardımcı tarafından kontrol edilip ödev verilmediği takdirde öğrencilerin büyük bir çoğunluğu yan çizmeye başlar bir yaptırımın olmadığı yerde başarıdan söz etmek mümkün değildir.Fen-Bilgisi-Özel-Ders-300x197

Öğrenci Profilleri:

  1. Düzen ve sistemli bir çalışmaya sahip olamayan öğrenciler, 
    2. Çalışmaktan sıkılan ve isteksiz öğrenciler,
    3. Çalışan fakat belirli bazı noktalarda eksik olan öğrenciler,

Tüm öğrenci profilleri için farklı çalışma yöntemleri ve dokümanlar kullanılmalıdır.  
Koçluk Eğitimleri ile bunun çalışmasını ve belirlemesini beraber yapabiliriz. 

 

Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders ile her dersin içeriği öğrenci ile kontrol edilir ve gerekli olan Özel ders  ile sınavlara hazırlanır. Tüm Eğitim sürecinde öğrenci ile beraber olmak ve veli üzerindeki baskıyı azaltmak Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders eğitimlerinin başında yer almaktadır. Akanında uzman eğitmenler ile öğrencinin eksiklerine ve profile göre onları sınavlara hazırlayıcı  eğitimler verilmektedir. Kocaeli Fen Bilgisi Özel Ders eğitimleri ile başarının formülü daha kolay ve daha anlaşılır bir hale gelmektedir.  

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08