İlköğretim Matematik Özel Ders

Homeİlköğretim Matematik Özel Ders

İlköğretim Matematik Özel Ders  iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08 matematik dersine dair geliştirilen tutum ve önyargılar ileriki dönemlerde bu derse ait başarı durumlarımızı etkiler. Bu olumsuz tutum ve önyargıların oluşumuna meydan vermemek adına işi en başından itibaren sıkı tutmak; ve çocuğun zihinsel şemalarıyla uyumlu eğitim vermek sorunların büyümeden çözülmesini sağlayacaktır.

İlköğretim düzeyindeki çocukların okuldaki matematik öğretmenlerinin tutumları ve ders işleyiş metotları nedeniyle bu dersten soğudukları ve çalışmak istemedikleri tecrübe ile sabittir.

İlköğretim Matematik Özel Ders İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖZEL DERS

İlköğretim Matematik Özel Ders matematik dersini çocuğa erken yaşlardan itibaren sevdirirseniz ileride sorun yaşamaz. Biz bu nedenle ağacı yaşken eğmenin en doğrusu olacağına inanıyoruz.

İköğretim kademesindeki her yaştan, her düzeyden olan öğrencilerimizle; birebir matematik özel dersleri kendi öğrenme stillerine uygun formlarda ve düzeylerine uygun sunumlarla destekleyerek; gerekli temel matematiksel düşünce ilkelerini ve kavramları kazandırıyoruz.

İlköğretim Matematik Özel Ders öğretmenlerimiz evlerinize kadar gelerek çocukların matematiğe dair bütün sorunlarını çözmekte ve sevgi dolu, eğlenceli bir öğrenme ortamı sunmaktadırlar. Bu dersler ihtiyaca göre haftanın muhtelif günlerine dağıtılmaktadır.

 iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

İlköğretim Matematik Özel Ders kapsamında okuldaki sınavlarına ve okul eğitimlerine takviye amaçlı, proje ve performans ödevlerine ve diğer ev ödevlerine katkı sağlayıcı hizmetler ihtiva etmekte olup erkenden yapılan bu destekleyici çalışmalar çocuğun sağlam bir altyapı kurmasına olanak tanımakta.

TEOG sınavına gireceği zaman da önemli işlevler üstlenmektedir. Ayrıca TEOG sınavına hazırlık programlarımız da mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek hangi programı tercih etmek istediğinizi belirtip; derslerin içeriği ve uygulanacak olan programın özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, size en uygun olan programlarımızdan birini tercih edebilirsiniz.

 iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08