Blog

Homeİngilizce Özel Dersİngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

izmit özel ders

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders İngilizce dersiyle ilgili programlarımızla artık İngilizceyi sizin için sorun olmaktan çıkaracağız.

Öğrenim hayatımız boyunca İngilizce dersi gördük. Kurslara o kadar masraf yaptık. Ancak İngilizce ile sorunumuzu bir türlü halledemedik.

iletişim ; 0262 321 07 08 – 0532 466 01 05

Öyleyse artık İngilizce ile olan meselemizi “derdimi anlatacak kadar” metaforunun çok daha ötesine götürelim.

iletişim ; 0262 321 07 08 – 0532 466 01 05

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

İngilizce Özel Ders insanlar dil öğrenmeye doğuştan yetenekli olarak dünyaya gelirler. Yeni bir dili öğrenmek için de daha önce anadile ait oluşmuş olan zihinsel şemaları kullanırlar. Yeni bir dil öğrenmek ayrı, o dile ait bütün inceliklere hakim olmak ayrı bir konudur ve toplum olarak biz genelde bu ikisini birbirine karıştırıyoruz.

İngilizce konuşmak, anlamak ve yazmak için mükemmel derecede ingilizce bilmeye gerek yoktur ki böyle bir şey zaten mümkün değildir. Kendi anadilimiz olan Türkçe’ye ne kadar hakimiz diye herkese sorarız.
İngilizce Özel Ders İngilizce’ye ait olan bütün becerileri kazanabilmek gerekmektedir. Yalnızca gramer ve dilbilgisi kurallarına bağlı metotlar İngilizce’yi kadük kalmaya mahkum edecektir.

Konuşma, yazma, telaffuz ve diyalog becerilerimizi de geliştirmek zorundayız. Bunu yapabilmek için en başta kelime haznemizi genişleteceğiz.

Bir adet İngilizce sözlük edinmek, hatta yabancı diziler izlemek bile önemli getiriler sağlayacaktır. Her gün bir kelime ve türkçe karşılığını öğrenme parolasıyla yola çıksanız bu bile yeterlidir.

Kelimelerin cümle içerisindeki bağlamları, yardımcı fiillerle beraber kullanımları, gelebildikleri farklı anlamlar dile ait algoritmayı tayin edecektir.

Bu ana hatlara uyduğumuz takdirde İngilizce’yi çok kısa bir süre içerisinde konuşup yazabilecek seviyeye gelebiliriz.
İngilizce Özel Ders özel ders formatında olduğunda becerilerin kazanıma dönüşmesi daha da kolaylaşmakta ve hızlanmaktadır.

Temel rol oynayan ikili diyaloglar ve öğrenilenlerin ağızdan çıkması birebir öğretmen öğrenci etkileşiminde çok daha etkili sonuçlar vermektedir.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Öğretmenlerimiz çalışma kağıtlarıyla, görüntülü ve sesli kayıtlarla kurulan diyalog sistemleriyle ve birgün boyunca yalnızca İngilizce konuşmak gibi etkinliklerle sizi sürecin içine çekecek ve her ayrıntıyı yakalamınızı sağlayacaktır. Programlarımız her yaşa, seviyeye uygun olacak şekilde yapılandırılmıştır.

İngilizce Özel Ders iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet

Leave a Comment

three × two =