Blog

HomeGenelizmit lise özel ders – kocaeli lise özel ders

izmit lise özel ders – kocaeli lise özel ders

İzmit Özel Ders LYS

izmit lise özel ders derslerimizin yapılacağı gün ve saatler öğrencilerimize göre belirleniyor. Mezun ve 12. sınıf gruplarımız ile TEOG ve 8. sınıf gruplarımız için uyguladığımız programlar farklı. Okula takviye eğitimi mahiyetindeki çalışmalarımız için farklı programlar geliştiriyoruz.
izmit lise özel ders zira YGS, LYS ve TEOG sınavlarına ilişkin çalışmalar ayrı bir planlama alanına tekamül eder. Burada işin içine hakim soru tarzları ve sınav formatı girer.
izmit lise özel ders dolayısıyla bizler de programlarımızı bu sınav soru formatları üzerine kurarız. Çıkmış sorular çözülür. Öğrenciler sınava ilişkin durumlarla yüzleştirilir.
izmit lise özel ders okula takviye mahiyetindeki çalışmalarımızda ise işler daha farklıdır. Öğrenciye okul öğrenmeleriyle birebir eğitim çalışmalarındaki öğrenmeleri arasında bağ kurma imkanı sağlanır.

izmit lise özel ders

kocaeli Özel Ders öğrenciler okuldaki öğrenmelerini bizimle birlikte tekrar ederler. Ondan sonra evde bireysel çalışmalarını yaparlar. Böylece konular bir çimento gibi birbirine bağlanmış olur. öğrenciler bizlere şu gün sınavları olduğunu söylerler. O gün herşeyin sınava endeksleneceği gün olur.
Kocaeli Özel Ders şunu da belirtmekte yarar görüyoruz; öğretmenlerimiz deneyimli ve alan bilgileri son derece yüksek uzman personellerdir. Eğer öyle olmasaydı sınavlara yönelik çalışmalar bu denli başarılı olmazdı. Çıkabilecek her türlü soru kalıbına ilişkin özel çalışmalar yaptırılır. Öğrenciye mini bir quiz uygulanır. Çıkmış sınav soruları üzerine uzun uzun çalışmalar yapılır. Öğrencilerimiz sınavlarından yüksek not alırlar ve bu dönemi huzur içinde atlatmış olurlar. Okul not ortalamalarının yüksek olması onlara YGS sınavında da artı getiri olarak dönüyor.
Kocaeli Özel Ders süreç doğru şekilde analiz edildiğinde sonuçlar kendiliğinden ortaya çıkıyor. Bu yüzden biz sebeplerle ilgileniyoruz. Sonuçları ortaya çıkaran sebeplerdir. Sebepleri değiştirmeden sonuçlar değiştirilmez.

Written by

The author didnt add any Information to his profile yet

Leave a Comment

20 − seventeen =