Kocaeli LYS KURSU

HomeKocaeli LYS KURSU

Kocaeli LYS KURSU

Kocaeli LYS Kursu LYS hazırlık konusunda Kocaeli ilindeki en yetkin kurumlardan biri olarak öğrencilerimizin hayatlarındaki en önemli maraton olan üniversite hazırlık sürecinde eğitimi bir gelecek inşası olarak gören vizyonumuzla; bireyselleştirilmiş eğitim metotlarıyla ve tamamen öğrenci merkezli anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08 numaralı hatlarımızdan bilgi alabilir ve her derstem hem grup hem de özel ders alabilirsiniz.

Kocaeli LYS Kursu peki farkımız nereden geliyor? İlk bakışta gerçekçi olmayan vaatler savuran, tamamen maddi kaygı güden işgüzar bir kurum olduğumuz izlenimine kapılabilirsiniz. Bu da doğaldır.

Çünkü insanlar iddiaların altının gerçeklerle doldurulduğunu görmek isterler. Bunu anlamanın bir tek yolu var; kurumumuza gelmek. Sizi temin ederiz, öğrencilerimizin bizimle yapacağı birkaç dersten sonra aradıkları kaliteyi bulduklarını anlamaları; hedeflerine ulaşmada kendilerine en profesyonel hizmeti sunacak kurumlardan biri olduğumuzun farkına varmaları uzun sürmeyecektir.

Bu iddiamızın dayanak noktası modern eğitim metotlarının öğrenci düzeyine ve hazırbulunuşluk seviyesine indirgeyerek onlara uygun öğretim yöntem ve teknikleriyle harmanlanması gerektiğini bilmemizdir. Bu yapılmadığı takdirde başarının belirli bir öğrenci grubunun tekelinde olduğu ve hatta şans işi

YGS-LYS KURSU

Kocaeli LYS KURSU

olduğu yanılgısına düşülür. Oysa ki yalnızca öğrenme güçlüğü çekmeyen, sıkıntısız öğrencilere göre ders işlemek modern eğitim anlayışıyla bağdaşmayan bir uygulamadır ve biz işe en başında bu yanlış algıyı değiştirerek başlarız.

İzmitLYS KURSU

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08 numaralı hatlarımızdan bilgi alabilir ve her derstem hem grup hem de özel ders alabilirsiniz.

Kocaeli LYS Kursu öğretmenlerimiz alanlarında uzman, deneyimli, öğrencileri bir birey olarak kabul eden, iletişim ve empati becerileri gelişkin insanlardır.

LYS ve YGS’ye yönelik güncel gelişmeleri, soru formatlarını takip ederek kendilerini sürekli revize ederler ve derslere kendileri de hazırlık yaparak gelirler.

Derse yardımcı bütün araç, gereç ve materyalleri hazır bulundururlar. Sınava yönelik püf noktaları ve soru çözüm tekniklerini öğrencilere göstererek onları olabildiğince somut yaşantı kazandırmak suretiyle karşılaşacakları her soru kalıbına aşina hale getirirler.

Akademik becerileri kazanmak ve konu eksiklerini tamamlamak kadar önemli noktalardır bunlar; ki bu noktaların ıskalanması soruların çok iyi bilindiği halde doğru cevaplanamamasına; düşük puanlar alınmasına sebep olabilmektedir.

Sınava hazırlanırken bütün süreç doğru ve etkili bir şekilde yürütüldüğü takdirde başarıya ulaşmak mümkün olacaktır ve bu farkındalıkta olan insanlarla çalışmak sizi her zaman bir adım önde tutacaktır.