Kocaeli YGS KURSU

HomeKocaeli YGS KURSU

Kocaeli YGS KURSU

Kocaeli YGS Kursu Kocaeli ili sınırları içerisinde bireyselleştirilmiş eğitim metotlarıyla ders işleyen tek butik dershanedir. YGS sınavı kapsamında yer alan bütün derslerle ilgili programlarımız mevcut olup; bu programlar alanlarında en az 3 yıl deneyimli uzman öğretmen kadromuz tarafından tamamen öğrenci ihtiyaç ve beklentileri merkezde tutularak büyük bir titizlikle sunulmaktadır.

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08 numaralı hatlarımızdan bilgi alabilir ve her derstem hem grup hem de özel ders alabilirsiniz.

Kocaeli YGS KURSU

bir kurum hakkında fikir edinmenin en önemli yolu daha önceki icraatlarına bakmaktır. Çok sayıda öğrenci yetiştirerek onları Türkiye’nin önemli üniversitelerinin önemli bölümlerine yerleştirmiş olan; Kocaeli YGS Kursu yine de diğer kurumlardan daha çok bilgiyi yapılandırarak sunma, tamamen öğrenciyi merkeze alma yönüyle ayrılmaktadır.

İstatistiksel bir çalışma yapılacak olsa her kurumun elbette üniversiteye öğrenci gönderdiği ve bu konuda başarılı olduğu görülür. Ancak günümüz eğitim modelleri artık çağın gereksinimlerini optimum şekilde kullanarak öğrenci düzeyine indirgemeyle ilişkilendirilir olmuştur. Biz de bu doğrultuda kurumsal politikamızı oluşturuyor, çalışacağımız öğretmenlerin de bu bilinçte olmasına özellikle dikkat ediyoruz.

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Kocaeli YGS Kursu YGS sınavına hazırlanırken şu akılda tutulmalıdır; ÖSYM soru tarzını değiştirmeyi pek sevmez. Bu elbette hazırlanırken ağırdan alınabileceği ve disiplinden uzaklaşılabileceği anlamını taşımamaktadır.

Soruların belli bir algoritması vardır ve belirli soru çözüm stratejileri bilinip uygulandıktan sonra bu algoritmaya uygulanabilir. Bu beceriyi kazanabilmek için bol bol soru çözülmeli, olabildiğince somut yaşantılarla karşılaşılmalıdır.

Öğretmenlerimiz bu konuda öğrencilerimize gerekli hızı ve pratikliği kazandıracak çalışmalar yaptırmakta, çıkmış soru havuzlarından faydalanarak gelebilecek sorularla ilgili öngörülerde bulunmak bu sayede mümkün olabilmektedir.

YGS-LYS KURSU

YGS-LYS KURSU

izmit YGS KURSU

Kocaeli YGS Kursu öğrencilerimize tanıma ve seviye tespitine yönelik hızlı birkaç soru sorulduktan sonra sıra hangi öğretmenin bu öğrencimize daha uygun düşeceğini belirlemeye gelir.

Öğretmenlerimiz de bir çalışma planı hazırlayarak buna harfiyen uyulmasını sağlar. Sınıflarımız butik sınıflar olduğu için bireysel çalışma yapmaya daha uygundur. İstenilen sıcak ilişki ve öğrenci düzeyine uygun bireyselleşmiş ders işleme tekniklerini uygulamak çoğunlukla fiziki imkanlar ve sınıf mevcudunun yoğunluğu nedeniyle okullarda mümkün olamamaktadır. Oysa biz bu fiziki ortamı öğrencilerimize tam randımanlı bir şekilde sunarak onları YGS sınavına her yönden hazır hale getiriyoruz.

iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08