İZMİT LİSE ETÜT MERKEZLERİ

HomeİZMİT LİSE ETÜT MERKEZLERİ

iZMiT Lise etüt merkezleri

izmit Lise Etüt Merkezleri öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları her dersle ilgili birebir eğitim alabilecekleri, esnek bir çalışma programı uygulanan, butik sınıflarda ya da birebir özel ders şeklinde icra edilen hizmetler bütünüdür.

YGS Özel Ders iletişim için 0532 466 01 05 – 0262 321 07 08

izmit Lise Etüt Merkezleri öğrencilerimiz okuldan sonra ya da öğretmenlerimizle kararlaştırdıkları herhangi bir gün ve saatte kurumumuza gelerek burada etüt hizmeti alabilmektedirler.

Okul derslerine yardımcı mahiyette çalışmalar, ev ve proje ödevlerinin öğretmenlerimiz gözetiminde ve rehberliğinde yapılması; yazılılara hazırlık bu etüt hizmetlerinden bazılarıdır.

Öğrencilerimiz okulda gördükleri bir konuyla ilgili anlamadıkları noktaları öğretmenlerine rahatça sorabilmekte ve böylece konuyla ilgili sıkıntılar büyümeden giderilmiş olmakta; öğrencilerimiz huzur içinde evlerine dönmektedirler. Ayrıca bu destekleyici ekstra çalışmalar öğrencilerimizin şimdiden YGS ve LYS sınavlarına yönelik sağlam bir temel atmalarına, güçlü bir altyapı oluşturmalarına da katkı sağlamaktadır.ozel-der-izmit-lise-320

Kocaeli LİSE ETÜT MERKEZLERİ

izmit Lise Etüt Merkezleri bu destekleyici çalışmalar yapılırken öğretmenlerimiz, ödevlerini öğrencilerinin yerine yapmazlar. Sen geç kenara ben herşeyi hallederim demezler. Zaten böyle bir eğitim eğitim değildir.

Bu ödevlerin veriliş gayesi öğrenmede kalıcılığı arttırmak ve farklı zihinsel becererilerin edinilmesine katkı sunmaktır. Bu amaçların çizdiği çerçeve içinde kalınması kaydıyla öğretmenlerimiz öğrencilerine her türlü desteği vermekten geri durmayacaktır.

Bir proje ödevinin hazırlanmasında gerekli olan tüm aşamalar takip edilerek öğrencinin kinestetik zekasına ait beceriler geliştirilir. Böylece öğrenciler kafalarında tasarladıkları ürünü üç boyutlu dünyaya dökerek bunu zanaate dönüştürme becerisi edinmiş olur. Öğrenme ancak bu şekilde gerçekleşebilir.

 iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08

Okul sınavlarına hazırlanırken öğretmenlerimiz sorumluluk alanına giren konuların üzerinden bir tekrar mahiyetinde geçer. Ondan sonra anlaşılmayan noktalar üzerinde durulur ve öğretmenlerimzin hazırlamış oldukları çıkmış ve çıkması muhtemel sorularla mini bir quize tabi tutulur. Böylece sergilenecek performansla ilgili bütün beceriler kazanılmış olur.

Hem konu eksiği giderilir, hem anlaşılmayan noktalar halledilir, hemen akabinde de çıkmış ve çıkması muhtemel sınav sorularıyla yapılan çalışmanın amacına ulaşma düzeyi sınanır.

izmit Lise Etüt Merkezleri öğrencilerin okulda elde edemedikleri bireyselleşmiş eğitimi ve öğrenci ihtiyaçlarını merkeze alan yöntemlerle; ders işleme imkanını elde etmenin getirdiği kazanımları hızlı bir şekilde avantaja çevirecek ve ileride sınavlarda çok işine yarayacak olan altyapıyı güçlü bir temele oturtmuş olacaklardır.

 iletişim 0532 466 01 05 ve 0262 321 07 08