Matematik Özel Ders

HomeMatematik Özel Ders

Matematik Özel Ders matematik dersiyle ilgili bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Çünkü artık bireyselleştirilmiş ve tamamen size hitap eden öğretim yöntem ve teknikleriyle hizmetinizdeyiz. Artık kim korkar matematikten?

iletişim: 0532 466 01 05 / 0262 321 07 08

Matematik Özel Ders matematiğin herhalde aldığı bu öğrenci ahlarıyla yatacak yeri yoktur. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu matematikten nefret ediyorlar.

Daha ilkokulda karşılaşılan matematik öğretmeni bile bunda rol oynuyor bundan emin olun. Öğrencinin kafasında öyle bir yer ediniyor ki ondan sonra öğrencinin hayatı boyunca matematikle yıldızı barışmayabiliyor. Oysa ki dünyamız tamamen matematiksel sistemlerle tanımlanmış bir sistemler yumağıdır.

Matematiği dışlamak demek hayatı dışlamak demektir. İnsan günlük herhangi bir faaliyetini idame ettirirken matematiksel hesaplamalara dayanarak yapar. Kullandığımız teknolojik ürünlerin hepsi matematiksel birer tasarımın ürünüdür.

Hayatla bu kadar ilişkili bir dersle ilgili daha ilkoMatematik Özel Ders İzmitkulda karşımıza çıkan öğretmenlerimiz nedeniyle olumsuz tutumlar ve değerler dizgesi oluşturuyoruz. Ondan sonra matematik kabusumuz oluyor. Ancak bu günler artık geride kalacak. Çünkü biz varız.

Matematik Özel Ders matematik birikimsel süreç ilkesine en fazla dikkat edilmesi gereken derstir. Daha kümelerle, doğal sayılarla, rasyonel sayılarla, üslü ifadelerle, köklü ifadelerle, dört işlemle, çarpım tablosuyla sorunlarını halledememiş olan bir öğrencinin daha ileri seviye konularda başarılı olabilme şansı yoktur. Gerekirse birinci sınıf konularından başlanılmalıdır. Çünkü bunlar matematiğe dair temel becerilerdir ve bütün matematiksel disiplinler bu temel matematiksel düşünce ilkeleri üzerine bina edilir.

Kocaeli Matematik Özel Ders


Matematik Özel Ders
bu derste öğrenci öğretmen birlikteliği tam ve eksiksiz sağlanmak zorundadır. Bu bir zarurettir. Öğretmenle öğrenci sürekli diyalog halinde olmalıdır. Öğrenci derste anlatılan her ayrıntının, çözülen her örneğin içinde olmalıdır. Dersi çok ama çok iyi dinlemeli ve her derse gelirken mutlaka bir ön hazırlık yapmalıdır.

Böylece ön öğrenmeleriyle sonraki öğrenmeler arasında bağıntı kurma imkanı yakalamış olur. Öğretmeniniz sizden evde ekstra çalışmalar yapmanızı istiyorsa, ödev veriyorsa aksatmadan yapmalısınız.

Çünkü bu dersi öğrenmenin tek yolu vardır; öğrenilenleri karşılaşılan problemler üzerine uygulamak. Böylece bilgilerin kalıcılığı artarak somut yaşantı kazanılmış olacaktır.

Matematik Özel Ders okula takviye, yazılılar için ekstra çalışmalar ile YGS, LYS, KPSS, ALES sınavlarına yönelik hazırlık programlarını ihtiva etmektedir.

Her düzeye ve hazırbulunuşluk seviyesine uygun eğitim verebilen personelimiz mevcut olup matematikle ilgili sorunlarınızı çözmenizde size büyük katkılar sunmak için hazır beklemektedirler.