özel YGS-LYS dersleri

Homeözel YGS-LYS dersleri

izmit özel YGS-LYS KURSU

izmit özel YGS-LYS Kursu YGS sınavı kapsamındaki bütün derslerle ilgili öğrenci merkezli bireyselleştirilmiş öğretim metotları kullanarak sistemli ve programlı eğitim yapan profesyonel hizmetler bütününü ihtiva etmektedir. Bu hizmetler butik sınıflarımızda ya da tamamen birebir eğitim halinde icra edilmektedir. Böylece öğrencilerimizin okulda sıkıntı yaşadıkları konuların başında gelen “ben bu hocanın anlattıklarını bir türlü anlayamıyorum. bu ders çok karmaşık” şeklindeki serzenişlerine çare bulunmuş olmaktadır. Gerçekten de okullarda dersler bir plan ve program halinde ilerlemekte ve her öğrencinin seviyesine uygun ders işlemek mümkün olamamaktadır. Böylece öğrencilerin büyük bir çoğunluğu liseyi iyi bir altyapı oluşturamadan bitirmekte, YGS sınavlarında da bu temelden yoksun olmanın sıkıntılarını yaşamaktadırlar.

YGS-LYS KURSU

YGS-LYS KURSU

izmit özel YGS-LYS Kursu bu sınavın kapsamına giren dersleri ve konuları iyi öğrenmek kadar önemli bir başka konu daha vardır ki o da uygun bir ders çalışma stratejisidir. Bu bireyden bireye farklılık gösterebilir. İşte öğrenci merkezli eğitimin önemi burada ortaya çıkmaktadır. Biz öğrencilerimize böyle ders çalışacaksın, böyle anlayacaksın dersek ona kendi doğrularımızı dayatmış oluruz. Oysa ki öğrenci çalışacağı stratejiyi benimsemede özgür olmalıdır. Ancak özgür bırakmak ve desteklemek demek başıboş bırakmak değildir. Öğrenciye alternatif ders çalışma tekniklerini, belleğin nasıl kullanıldığını; bilgiyi örgütleme yolları gösterilir ve bunlardan öğrenciye hangisinin daha uygun olduğu belirlenirse işte o zaman karşımıza bilgilerle işlenmeyi bekleyen taptaze bir zihin çıkar. 

izmit ygs-lys kurs merkezleri

Öğrenci bu konuda desteklenirse potansiyelini açığa çıkarma şansı daha fazla olur. Önüne ders kitabını alıp sabahtan akşama kadar okumak ders çalışmak değildir. Bilgi örüntüleri çok karmaşık yapılar arzedebilirler ve bunu öğrencinin zihninde var olan şemalara düzgünce oturtmak için öğrenciyi her yönüyle tanımak ve hazırbulunuşluk düzeyini iyi belirlemek gerekir. İşte bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli fark da budur.

kocaeli özel ygs-lys kursu

izmit özel YGS-LYS Kursu öğrencilerimize ihtiyaç duydukları kaliteyi sunmak için hazır beklemektedir. Ders programları alanlarında uzman, nitelikli ve tecrübeli öğretmenlerle öğrencilerimiz beraber hazırlamakta ve sonra öğretmenlerimiz bu programın hedeflere ne ölçüde ulaşabildiğini sürekli denetlemektedirler. Öğrencimiz üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğinde önündeki parlak geleceği kucaklaması için önünde hiçbir engel kalmayacaktır. Yeter ki kimlerden yardım alacaklarını iyi bilsinler ve onları her yönüyle bir birey olarak kabul ederek değer veren insanlardan yardım alsınlar.